Ana içeriğe atla

 

Meslek Yüksekokulumuz Yemekhanesinde hafta içi 11.30-13.30 saatleri arasında 5,00 TL ücret karşılığında 4 (dört) çeşit yemek hizmeti verilmektedir.

Okulumuza kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra tüm öğrencilere Öğrenci Kimlik Kartı verilmektedir. Öğrenci Kimlik Kartına 5 TL ve katları olacak şekilde sanal post üzerinden para yüklemesini her öğrenci kendisi yapmaktadır.

 

Nasıl Bakiye Yüklemesi Yapabilirsiniz?

1.       Bakiye yüklemeleri unikart.subu.edu.tr web adresi üzerinden yapılacaktır.

2.       unikart.subu.edu.tr web adresine gidiniz ve açılan sayfada KART İŞLEMLERİ butonuna basınız.

3.       SABİS kullanıcı adı ve SABİS şifrenizi ile giriş yapınız.

4.       Sayfanın üst bölümündeki menüden Ödemelerim sekmesini açınız.

5.       YÜKLEME YAP butonuna basınız.

6.       Hesap olarak Yemekhane seçeneğini ve yükleme yapacağınız tutarı seçiniz. Ardından YÜKLE butonuna basınız.

7.       Ödeme onayı metnini okuyunuz ve ÖDEME YAP butonuna basınız.

8.       Bu adım ile birlikte kart bilgilerinizi gireceğiniz Ziraat Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfada ödeme yapacağınız banka veya kredi kartı bilgilerini girmelisiniz.

9.       Gönder butonuna basarak ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Not:

Gönder butonuna bastıktan sonra bankanıza bağlı olarak 3D SECURE sayfasına yönlendirilebilirsiniz. Eğer 3D SECURE sayfasına yönlendirilirseniz işlemlere yönlendirildiğiniz sayfa üzerinden devam etmeniz gerekmektedir. Aksi halde ödeme işleminiz tamamlanmayabilir.

Yaptığınız ödemeler 15 dakika içerisinde sisteme aktarılacaktır. Yaptığınız ödemelere ait bilgileri Ödemelerim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Bakiye yüklemesi yaptıktan sonra Yemekhane turnikesinde Öğrenci Kimlik Kartınızı okutarak yemek hizmetinden yararlanabilirsiniz.